niedziela, 26 grudnia 2010

20-ste urodziny

Lanie szampana
Skończyłem dziś 20 lat! Wchodzę w następny etap życia! Świat fascynujących przygód, zabaw, wyzwań, eksplorowanie nieznanych lądów, dużo osób do poznania, ciekawych przyjaciół, roziskrzonych kobiet, dużo namiętnego sexu, szaleństwa i wewnętrznego spokoju i bycie prawdziwym sobą - bez masek i udawania. Radowanie się tym kim się jest i co się ma - dzięki wszystkim za życzenia!
Dodam, że sytuacja podobna do penspinningu. Zacząłem kręcić w grudniu 2007r i nigdy bym nie przypuszczał, że zwykłe kręcenie długopisem przyciągnie mi wspaniałe osoby i znajomości, przygód i podróży po całej Polsce - teraz tak jest barmaństwem - jest grudzień 2010r i nawet strach fantazjować co się stanie przez następne lata... jak z łatwością udało mi się wejść w społeczność penspinningową nic nie robiąc tylko świetnie się bawiąc to w barmaństwie będzie o wiele szybciej, bo mam doświadczenie, że jak w PS mi się udało to w tej dziedzinie też - przygody międzynarodowe, ponadczasowe znajomości, żyć jak król rock'n'rolla jako barman . Dodam, że profesjonalni barmani słynni na całym świecie zaczynali trenować flair po 20 więc to jest idealny wiek na świadome podjęcie tej decyzji bycia flair bartenderem.

Od rana dzieją się cuda w moim życiu...
Jeden odliczał minuty do północy by akurat o tej godzinie jako pierwszy chciał życzyć mi życzenia urodzinowe


Boga w sobie odnalazłeś nauczyłeś się z tym żyć i w harmonii z sobą być, bądź latarnią w zakamarkach losu nie bój się codziennego chaosu wskazuj pozytywne ścieżki dróg MIKOŁAJU niech Cię prowadzi twój Bóg zdrowia sukcesu i wszystkiego co dobrem się zwie niech to koło Ciebie gromadzi się


Od samego rana dostawałem sms'y od przyjaciół, ba, dzwonili do mnie, żeby życzyć mi osobiście (dzięki Kubens [pilnuj Mandlenn], Paveu [stworzę swój system] oraz Wiolonczela z bratem [za słowackie życzenia urodzinowe], Czajorek [z Sarą Ci się uda przez internet :D]).
Aż strach popatrzeć na facebook i naszą-klasę. Oto torcik za podziękowanie! Częstujcie się!

Smacznego!


OK, dziękuję za życzenia na gg, nk, fb, sb, sms, telefonicznie, poczty elektrycznej i realnie w życiu! Oto najciekawsze życzenia poniżej:


Najkrótsze życzenia wygrał Hawk życzył tylko "Najlepszego"

Najwięcej składanych życzeń złożył Komiłaj - aż 5 razy na różne sposoby, co jestem osobiście miło zaskoczony tym przedsięwzięciem Rarka
Najlepszego Mikołaju, abyś życie miał zajebiste, bo to w życiu jest najważniejsze! Michał.Skyler
Wszystkiego, wszystkiego, wszystkiego najlepszego Mikołaj! Dużo meetingów i przygód! Sukcesów w barmaństwie! Abyś wywijał tą butelką najlepiej w świecie! Ale także sukcesów w PS! Następne mistrzostwa Polski są Twoje! Dużo kobiet albo jak wolisz to znalezienia tej jedynej!Od ostrej Jarosławianki, która lubi rzucać facetów o ziemie
Zwykle życzeń nie składam smsem, ale jako, że niezbyt mogę mówić... [ta... jasne... :D] Z okazji urodzin życzę Ci jak największych osiągów we wszystkim, czego się podejmiesz.


Przyjaciel z Biłgoraja 
Dziś są urodziny Mikołaja,
więc raduje się z Komixxów cała zgraja.
Trollface "sto lat" śpiewa,
Poker Face zachcianki na tort miewa,
AreYouFuckingKidding me 

sprzedał mu za to 5 liści,
Durczok upierdolony stół czyści.
Wśród gości jest też Kasjerka,
przyniosła Ci bombonierkę i eklerka.
Pudzian stoi w kolejce z prezentami,
obdaruje Cię sztangami!

Dwieście lat i jeden dzień dłużej!

 
Od kobiety co ma dziwną zdolność pokazywania zęba w sposób zajebisty
O stary, Ty już masz 20 lat? Weź w ogóle wyjdź! Hmm, skoro już tak, to życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, żebyś zawsze był szczęśliwy i brak Ci było trosk i zmartwień! Przede wszystkim, życzę Ci tego, żebyś nigdy się nie zmieniał, żebyś zawsze był sobą, tym samym, stukniętym, ale wspaniałym Mikulewem, którego poznałam :). No i jeszcze jedna ważna sprawa - spełnienia wszystkich marzeń, bo jestem pewna, że jakieś masz. 100 lat! :) 
Od internetowego NLP usera  
Mikulew, życzę Ci abyś sobie dokładnie ustalił czego chcesz, bo jeśli będziesz to wiedział to jestem przekonany - nie muszę Ci życzyć - że to osiągniesz. 
Od fanki z Łodzi
Wszystkiego...Naj naj lepszeego...dużo szczęścia i słodyczy twoja fanka tobie życzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i w ogole NAJ !! :****

Dostałem książkę od babci "Księga Mądrości" i w środku była ciekawa informacja 100% prawdziwa

Urodzeni 26 grudnia
Aktywni i przedsiębiorczy, samodzielni, odważnie podejmują decyzje. Chętnie współpracują z innymi największe sukcesy odnoszą na samodzielnych stanowiskach. Pomysły mają nowoczesne i kontrowersyjne. Odważni bronią przekonań nie przejmują się krytyką. Bywają egoistyczni i nazbyt oszczędni. Powinni bardziej dbać o zdrowie. 
Szczęśliwa cyfra: dwa
Kamień szlachetny: diament
Sprzyjający znak zodiaku: Wodnik
Ryba też sprzyja 
Babcia

Wybieraj prawdziwe mądrości nie tylko z tej książki
Powodzenia

26 grudzień 2010rok
 

9 komentarzy:

 1. Torcik jest boski. Przyślij Kawałek do Pieńska xD
  No i jeszcze raz wszystkiego najlepszego Mikołaju :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Czajorek zapodał mi linka do Twojego bloga, no więc czytam, czytam, a tu magle moje imię się pojawia :D "z Sarą Ci się uda przez internet :D"
  Adekwatnie do naszej rozmowy na gg... :P
  Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz najlepszego!;**
  Skaria.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje komixxowe życzenia wymiatają ;D

  Jeszcze raz najlepszego Miku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale nic o tym sylwestrze!
  Sosek

  OdpowiedzUsuń
 5. Najlepsze życzenia człowieku o pięknym imieniu! Nie dzwonię, bo bym skopiował pomysł Jakuba... :)
  Wczuj się tam w nowym otoczeniu, ale ze starego nie rezygnuj!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego Najlepszego życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Najlepszego, ładuj życie w dupsko bez wazeliny

  OdpowiedzUsuń
 8. "Od kobiety co ma dziwną zdolność pokazywania zęba w sposób zajebisty" - hahahahahha, sie wie! ;D

  OdpowiedzUsuń
 9. Ej, zajebista koszula, zawsze chciałem taką mieć :C

  OdpowiedzUsuń

Proszę pamiętać o napisaniu swojego pseudonimu pod komentarzem jak nie masz konta